GO BACK
    TO MENU

    Obecne historie

    Znajdziesz tutaj obecne ślubne reportaże, zdjęcia par, po weselne fotografie oraz inne ciekawe ujęcia.

    Agata i Konrad

    reportaż ślubny

    Rozpoczyna się lato, a my na ślubie Agaty i Konrada. Słońce, lekki wiatr i oni otuleni miłością.
    Fotografując śluby, uwielbiam obserwować emocje, uczucia, które krążą.
    Sam ślub kościelny był niesamowitą celebracją. Samo przeprowadzenie ślubu i zaangażowanie najbliższych przyjaciół było dla mnie wzruszające. Wszystko przeprowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze, pełne wzruszeń, serdeczności, uśmiechu i życzliwości, na takich przyjaciół można zawsze liczyć. Nie zapominając, oczywiście o pięknym.... TAK..... Agaty i Konrada ;)
    Idziemy na parkiet... które nie raz płonął od dobrej wibracji. Oj .... działo się .... Sami zobaczcie ;)
    Dziękuję za zaufanie, za życzliwość, jest mi niezmiernie miło, że mogę fotografować tak szczęśliwe osoby...

    Paulina i Adam

    reportaż ślubny

    Ostatnie lata udowodniły, że ślubu nie trzeba planować z wieloletnim wyprzedzeniem. Czasem wystarczy pomysł, determinacja i znalezienie odpowiednich ludzi, z którymi stworzycie plan na ten dzień. Covid-nauczyciel szybkiego planowania ;) W przypadku Pauliny i Adam jest to wesele przekładane. X stresu dla nich ... Jakim cudem udało im się w tak krótkim czasie zorganizować tak świetny dzień, tego do tej pory nie wiem. Jak na wiosnę przystało było słońce, ciepły wiaterek i zielone listki na drzewach. No i oczywiście para młoda – Paulina i Adam, wokół których zebrali się najbliżsi. Jak było? Nie zdradzę, zobaczcie sami.

    Sesja plenerowa

    reportaż ślubny

    Plener ślubny i zdjęcia w dniu innym niż ślub daje inne możliwości. Możemy przekładać dzień sesji, jeśli pogoda nie dopisze, oraz dowolnie żonglować godziną rozpoczęcia. Jeśli szukacie fotografa ślubnego i planujecie swoją ślubną sesję plenerową-zapraszam oczywiście do kontaktu. Chętnie pomogę w przygotowaniach i być może to właśnie ja będę miała przyjemność być za aparatem podczas sesji plenerowej...
    Miejsce pleneru na zdjęcia po ślubie może być absolutnie dowolne. Nie ma ograniczeń. Najczęściej pary decydują się na plenerową sesję ślubną w stronach, z których pochodzą, lub w miejscach, gdzie się poznali. Jeśli zwycięży opcja zrobienia czegoś „innego” i zakochani zdecydują się na wyjazd nad morze lub w góry, wówczas plener omawiamy indywidualnie, ponieważ to trwa ok. trzech dni, z których dwa to podróż i poszukiwanie miejsca na zdjęcia.
    Zachęcam Was do mocnego rozważenia udziału w sesji ślubnej plenerowej. Wszyscy odnaleźli się w niej w 100%. Bardzo lubię takie podejście i mam nadzieję, że Wam się też to podoba.
    Zapraszam na krótką historię miłości.

    Kinga i Łukasz

    reportaż ślubny

    Dla fotografa, podczas reportażu ślubnego nie ma nic bardziej wymarzonego od połączenia pięknej, kochającej się pary młodej, gości z którymi łączą ich emocjonalne więzy i miejsca przyjęcia, które swą estetyką tworzy stylowe tło do dziejących się wydarzeń. Mogło by się wydawać, że fotografując tak wiele ślubów widziałem już wszystko. Nic bardziej mylnego. Każda para jest inna i ich miłość wyrażona zostaje inaczej. Dzięki temu za każdym razem tworzy się nowa historia.

    Justyna i Damian

    reportaż ślubny

    Czasami jest tak, że spotykamy na swojej drodze pary młode, które potrafią zaufać Nam w 100%, wierząc w nasze umiejętności i doceniając nasz warsztat. Angażują się w każdy szczegół swojego wesela myśląc o tym, czy coś będzie z korzyścią dla zdjęć, czy też nie. Właśnie tak wyglądała moja współpraca z Justyną i Damianem. Czułam, że nadajemy na tych samych falach i mam pełne zaufanie z ich strony. Oni sami dali od siebie bardzo dużo dbając o najmniejsze detale począwszy od sukienki i garnituru, aż po dekoracje na samej zabawie. Wiedziałam też, że wymagają niesztampowego podejścia. Takiego podejścia, gdzie “obowiązkowe zdjęcia stają się nieobowiązkowymi, a nieobowiązkowe, stają się obowiązkowymi. Zapraszam na reportaż ślubny .

    Kamila i Michał

    reportaż ślubny

    Kamila i Michał to pozytywna i zawsze uśmiechnięta para - zobaczcie jakie ciepło bije od nich na zdjęciach z reportażu ślubnego. Swój ślub zorganizowali perfekcyjnie, wszystkie elementy wesela były zatem dopracowane.Każdy ślub i wesele można śmiało określić jako unikalny. Uroczystości tego typu posiadają swoją własną, niepowtarzalną duszę i atmosferę. Składają się na nią dekoracje, nastrój, aranżacja i atmosfera. Zadaniem fotografa ślubnego jest dostrzeżenie szczegółów i uchwycenie ich, w taki sposób, aby zdjęcie zachowało głębię oddając tym samym klimat wydarzenia.