GO BACK
    TO MENU

    Obecne historie

    Znajdziesz tutaj obecne ślubne reportaże, zdjęcia par, po weselne fotografie oraz inne ciekawe ujęcia.

    Kinga i Łukasz

    reportaż ślubny

    Dla fotografa, podczas reportażu ślubnego nie ma nic bardziej wymarzonego od połączenia pięknej, kochającej się pary młodej, gości z którymi łączą ich emocjonalne więzy i miejsca przyjęcia, które swą estetyką tworzy stylowe tło do dziejących się wydarzeń. Mogło by się wydawać, że fotografując tak wiele ślubów widziałem już wszystko. Nic bardziej mylnego. Każda para jest inna i ich miłość wyrażona zostaje inaczej. Dzięki temu za każdym razem tworzy się nowa historia.

    Justyna i Damian

    reportaż ślubny

    Czasami jest tak, że spotykamy na swojej drodze pary młode, które potrafią zaufać Nam w 100%, wierząc w nasze umiejętności i doceniając nasz warsztat. Angażują się w każdy szczegół swojego wesela myśląc o tym, czy coś będzie z korzyścią dla zdjęć, czy też nie. Właśnie tak wyglądała moja współpraca z Justyną i Damianem. Czułam, że nadajemy na tych samych falach i mam pełne zaufanie z ich strony. Oni sami dali od siebie bardzo dużo dbając o najmniejsze detale począwszy od sukienki i garnituru, aż po dekoracje na samej zabawie. Wiedziałam też, że wymagają niesztampowego podejścia. Takiego podejścia, gdzie “obowiązkowe zdjęcia stają się nieobowiązkowymi, a nieobowiązkowe, stają się obowiązkowymi. Zapraszam na reportaż ślubny .

    Kamila i Michał

    reportaż ślubny

    Kamila i Michał to pozytywna i zawsze uśmiechnięta para - zobaczcie jakie ciepło bije od nich na zdjęciach z reportażu ślubnego. Swój ślub zorganizowali perfekcyjnie, wszystkie elementy wesela były zatem dopracowane.Każdy ślub i wesele można śmiało określić jako unikalny. Uroczystości tego typu posiadają swoją własną, niepowtarzalną duszę i atmosferę. Składają się na nią dekoracje, nastrój, aranżacja i atmosfera. Zadaniem fotografa ślubnego jest dostrzeżenie szczegółów i uchwycenie ich, w taki sposób, aby zdjęcie zachowało głębię oddając tym samym klimat wydarzenia.