GO BACK
    TO MENU

    Uwielbiam dokumentować ważne wydarzenia – świadkować przysięgom na całe życie i uchwycić ten moment już na zawsze. Jako fotograf na ślub zawsze przychodzę pełna oczekiwania. Niektórym wydaje się, że to może się znudzić, ale dla mnie to naprawdę wspaniała przygoda, bo tak naprawdę za każdym razem wszystko inaczej się toczy – zarówno ślub, jak i wesele.

    21 września Paulina i Darek powiedzieli sakramentalne „tak”. Oboje wyglądali rewelacyjnie. Szczególne wrażenie robiła oczywiście panna młoda – suknia z atelier  TOM SEBASTIEN . Paulina wystąpiła w sukni gorsetowej Le Monte wyglądała oszałamiająco.

    Wesele w Hotelu BEJ  wszyscy zapamiętają na długo. Oprawę muzyczną zapewnił dynamiczny zespół NASI z Tuszyna . Jak możecie zobaczyć, z umieszczonych w tym wpisie fotografii widać bijącą z gości i młodej pary energię, kiedy szaleli na parkiecie. To była dobra impreza!

    Plenerowa sesja ślubna rządzi się swoimi prawami. Pozwala na więcej luzu, naturalność, nie wymaga wielu skrzętnych przygotowań. Niezależnie od pogody i pory dnia, zawsze ma swój unikalny czar. Paulina i Darek na sesji czuli się jak ryba w wodzie. Zależało im na wyjątkowej pamiątce, to Wasza miłość uwieczniona na takich zdjęciach będzie strzałem w dziesiątkę!

     Najlepszym dowodem są zdjęcia. Zapraszam do oglądania.