GO BACK
    TO MENU

    Przed Wami niezwykła historia miłosna Oli i Pawła i ich piękny ślub.

    Przygotowania odbyły się w rodzinnych domach Pary młodej . Ekscytację i przejęcie dało się wyczuć w rodzinnym domu Oli już od wczesnych godzin, a radosna krzątanina tylko podkreślała tę atmosferę. Wszystko za sprawą starannych przygotowań do tego najważniejszego dnia. Przecież to tyle emocji, tyle uczuć i… tyle rzeczy do zrobienia! Make-up, fryzura, garderoba – a to dopiero początek!

    Błogosławieństwo udzielone zakochanym przez rodziców Panny Młodej było niesłychanie przejmujące i pełne wzruszenia. Wiedzieli, że Ola lada moment stanie się żoną i stworzy z Pawłem swój własny dom. Oficjalne życzenia pomyślności na wspólnej drodze życia dopełniły tradycji oraz pozwoliły przenieść wątek tej historii do kościoła Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej
    Księża Jezuici ,a czekało nas jeszcze wesele w Hotelu  AGAT w Piotrkowie Trybunalskim.

    Gdy para pojawiła się przed wejściem, wewnątrz czekali już na nich najbliżsi. Rodzina i przyjaciele z niecierpliwością wypatrywali ich – kroczących niespiesznie kościelną kruchtą, szczęśliwych i uśmiechniętych.

    Już jako mąż i żona, Ola i Paweł przywitali swoich gości na weselu w Hotelu AGAT.

    Przybyli, w wyśmienitych nastrojach, zaczęli świętować ich szczęście w eleganckich wnętrzach sali urządzonych ze smakiem, jako idealne tło dla takich radosnych okoliczności. Nie brakowało romantycznych chwil, jak i  zabaw i rozrywek.  Największą atrakcją oczepin okazało się wspomnienia małego Pawełka , był to przygotowany film z dzieciństwa przez rodzeństwo Pana Młodego. Radości i śmiechom nie było końca, a ostatnich gości pożegnały promienie porannego słońca.

    Wszystkiemu, o czym tu czytacie, towarzyszyłam jako fotograf na wesele, ale kilka dni po ślubie umówiłam się z Parą Młodą na sesję plenerową. Polecam !

    Jeśli natomiast macie dylemat, jaki fotograf na wesele  będzie dla Was najlepszy – odezwijcie się! Jako fotograf na wesele czuję na sobie odpowiedzialność, aby wszystko wyszło idealnie, by pozostawić Młodej Parze niezwykłą pamiątkę, staram się więc podwójnie. Z przyjemnością sfotografuję również Twój ślub i wesele. Pracuję głównie jako fotograf w województwie łódzkim, ale dojadę do każdego zakątka Polski do którego mnie zaprosicie.