GO BACK
    TO MENU

    Team

    Jesteśmy grupą młodych, ambitnych i kreatywnych przyjaciół szczerze oddanych swojej pasji, którą odkryjecie w podróży po naszych galeriach. Bazujemy na wiedzy, jaką już posiadamy, ale nie siadamy na laurach.

    Inwestujemy w nasz rozwój odważnie, podejmując się realizacji nowych projektów. Z radością i zafascynowaniem zatrzymujemy w kadrach kolejne wyjątkowe chwile, które z czasem staną się cenną pamiątką Waszego życia.

    Poznaj AnproStudio

    Uwielbiamy słońce i pozytywną energię i z radością dzielimy się nią z każdą osobą, która tego potrzebuje, szczególnie w dniu ślubu, dzięki czemu, poczujecie się komfortowo, pamiętając o dobrej zabawie. Kładziemy duży nacisk na budowanie dobrych relacji z parą. Wierzymy, że dobra energia czyni cuda, dlatego nasze historie miłosne są tak naturalne i prawdziwe. Cieszymy się szerokim gronem zaufanych klientów, Wasz zachwyt i podziękowania za piękny Film i Foto dodają nam skrzydeł i stanowią najpotężniejszy zastrzyk sił i zapału do tworzenia kolejnych pięknych produkcji filmowych i zamrożonych obrazów. Bez tego szybko byśmy się wypalili, więc robimy, co możemy, by wyrazy Waszego zadowolenia znów napędziły nas do pracy, więc każda uroczystość to idealna możliwość skorzystania z naszej usługi.

    Nasza oferta

    Oferujemy zróżnicowane pakiety filmowo-fotograficzne pozwalające wybrać najlepiej dopasowaną do Państwa wymagań i budżetu ofertę.

    Oferujemy usługę wideofilmowania, filmowanie z lotu ptaka – dron i fotografię w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie, Radomsku i Tomaszowie Mazowieckim. Działamy również na terenie całej Polski.