GO BACK
    TO MENU

    Plener ślubny i zdjęcia w dniu innym niż ślub daje inne możliwości. Możemy przekładać dzień sesji, jeśli pogoda nie dopisze, oraz dowolnie żonglować godziną rozpoczęcia. Jeśli szukacie fotografa ślubnego i planujecie swoją ślubną sesję plenerową-zapraszam oczywiście do kontaktu. Chętnie pomogę w przygotowaniach i być może to właśnie ja będę miała przyjemność być za aparatem podczas sesji plenerowej…
    Miejsce pleneru na zdjęcia po ślubie może być absolutnie dowolne. Nie ma ograniczeń. Najczęściej pary decydują się na plenerową sesję ślubną w stronach, z których pochodzą, lub w miejscach, gdzie się poznali. Jeśli zwycięży opcja zrobienia czegoś „innego” i zakochani zdecydują się na wyjazd nad morze lub w góry, wówczas plener omawiamy indywidualnie, ponieważ to trwa ok. trzech dni, z których dwa to podróż i poszukiwanie miejsca na zdjęcia.
    Zachęcam Was do mocnego rozważenia udziału w sesji ślubnej plenerowej. Wszyscy odnaleźli się w niej w 100%. Bardzo lubię takie podejście i mam nadzieję, że Wam się też to podoba.
    Zapraszam na krótką historię miłości.

     

    Picnook - online blogging tool