O nas

Jesteśmy zespołem młodych i pełnych entuzjazmu ludzi. Wieloletnie doświadczenie zdobyliśmy na różnych polach pracy. Traktujemy swoją pracę poważnie, bazujemy na wiedzy jaką już posiadamy, ale nie siadamy na laurach, bowiem chcemy zapewnić Państwu pełne zadowolenie z efektów naszej pracy. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie wysokiej jakości i często korzystamy z rynkowych nowinek. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i możliwości jakie przed nami stoją i chętnie podejmujemy się rzeczy niestandardowych. Do każdego filmu i zdjęć podchodzimy indywidualnie przy każdej okazji wcielając w życie nowe, niebanalne pomysły. Cieszymy się szerokim gronem zaufanych klientów, Wasz zachwyt i podziękowania za piękny Film i Foto dodają nam skrzydeł i stanowią najpotężniejszy zastrzyk sił i zapału do tworzenia kolejnych pięknych produkcji filmowych i zamrożonych obrazów. Bez tego szybko byśmy się wypalili, więc robimy co możemy, by wyrazy Waszego zadowolenia znów napędziły nas do pracy, więc każda uroczystość to idealna możliwość skorzystania z naszej usługi.

Film i fotografia to nasza praca i zarazem hobby.

Oferujemy zróżnicowane pakiety filmowo-fotograficzne pozwalające wybrać najlepiej dopasowaną do Państwa wymagań i budżetu ofertę.

Oferujemy usługę wideofilmowania, filmowanie z lotu ptaka - dron i fotografię w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie, Radomsku i Tomaszowie Mazowieckim. Działamy również na terenie całej Polski.