Anita i Piotr

Radość i szczęście , tak właśnie pamiętam ślub Anity i Piotra. Było dużo uśmiechów, ekstytacji, a ja byłam jego świadkiem. Ceremonia zaślubin odbyła się w pięknym kościele, a potem zabawa do samego rana.

Plener odbył się po ślubie w miejscowości Arkadia.

Czytaj więcej...

Klaudia i Radek

Kiedy pomyślę o swojej pracy, o fotografowaniu i o podróżowaniu, kiedy myślę o tych wszystkich niesamowitych ludziach, których spotykam na swojej drodze i miejscach , to wtedy czuję, że świat należy do mnie.

Dzisiaj chcę Wam pokazać reportaż ślubny Klaudii i Radka, pozytywnie nastawionych ludzi do życia, serdeczni i przemili. Wraz z Nimi udaliśmy się w nasze polskieTatry do miejsc ich wspólnych wspomnień, pierwszych spacerów. Na co dzień mieszkają w Stanach, ale włąśnie u nas w Polsce postanowili powiedzieć sobie sakramentalne TAK . Najserdeczniejsze pozdrowienia dla Was. :)

Czytaj więcej...

Martyna i Rafał - reportaż ślubny

Poniżej kilka zdjęć z dnia ślubu oraz sesji plenerowej  pięknych, młodych, radosnych ludzi Martyny i Rafała. Jesteśmy dumni, że zaprosili nas do dokumentowania tego wyjątkowego dnia. Zapraszamy 

Czytaj więcej...

Sesja ciążowa Pauliny

Czas oczekiwania ma w sobie coś magicznego. Już niebawem wydarzy się cud,a na świat przyjdzie nowy członek rodziny. Zapraszamy na jesienną sesję ciążową Pauliny. Pozdrowienia dla przyszłych rodziców...

Czytaj więcej...

PAMIĄTKA CHRZTU ŚWIĘTEGO - KSAWERY

Chrzest dla rodziców dziecka to niesamowite przeżycie. Z Justyną i Marcinem przyjemnie było się spotkać jeszcze raz przy tak ważnym dla nich dniu. Dziekujemy za zaufanie...

Całuski dla małego księcia.

Czytaj więcej...

Justyna i Marcin reportaż ślubny

Zapraszam Was do obejrzenia wspaniałej historii dwójki cudownych ludzi, którzy niedawno staneli na ślubnym kobiercu. Kochani dziękuje Wam za możliwość bycia waszym gościem. Było miło obserwować jak się bawicie. 

Czytaj więcej...

PAMIĄTKA CHRZTU ŚWIĘTEGO - NATAN

Zapraszamy na reportaż z Chrztu Świętego małego Natanka. Mały przystojniak był grzeczny jak aniołek. Nic nie zakłuciło mu przedpołudniowej drzemki.

Czytaj więcej...

Karina i Dawid

Było wzruszająco, uroczyście, perfekcyjnie, romantycznie. Dzień, w którym Karina i Dawid poszli za głosem swego serca i zawarli związek małżeński, a my mieliśmy zaszczyt uchwycić te piękne momenty, jakimi są ślub i wesele. Z radością wspólnie celebrowaliśmy te chwiel i uczestniczyliśmy w ich dniu. Efekty naszej obecności można zobaczyć w postaci reportażu ślubnego oraz sesji ślubnej w plenerze. Sesja ślubna jest delikatna i naturalna, w otoczeniu zieleni i kwitnących kwiatów.

Zapraszamy na dawkę tych chwil poprzez obejrzenie pięknych kadrów, które powstały podczas sesji ślubnej młodej pary. 

 

Czytaj więcej...

Monika i Michał

Tym razem przy ołtarzu Monika i Michał, no cóż tu dużo pisać....Piękna para. Zaangażowanie młodej pary nieocenione. Aż miło się pracuje. Dziękujemy za mnóstwo pozytywnych emocji. 

Czytaj więcej...

Iza i Artur

Historia cudownej miłości i nadzwyczajnych wzruszeń, które towarzyszyły nie tylko w dniu ślubu. Ponieważ tak niewiele potrzeba aby być szczęśliwym .... Piękna miłość. Serdecznie zapraszam na reportaż ślubny z niesamowitą parą .

Czytaj więcej...

Marlena i Maciej

Marlena i Maciej to Para Młoda, która świetnie czuje się przed obiektywem aparatu. Współpraca z ludźmi, którzy nie krepują się aparatem i potrafią cieszyć się swoją obecnością. Jest to wyniki pięknego reportażu ślubnego. Nie będzie wielkim odkryciem dla tych , którzy znają naszych bohaterów, jak napiszę, że Maciej jest gigantycznym fanem Jamesa Bonda. Nasz Agent 007 od razu pomknął na ślubny kobierzec z piękną Marleną towarzyszką na długie lata. Pozdrawiamy

Czytaj więcej...

Magdalena & Filip

Niesamowita sesja ślubna na zamku w Mosznej. Piękna architektura, świetny styl i wielki kolorowy ogród. Pałac w Mosznej to piękne miejsce w sam raz na sesję ślubną. Przed Wami Magdalena i Filip na swojej plenerowej sesji zdjęciowej ;)

Czytaj więcej...

Sonia i Mateusz - plener ślubny

Wspaniale było z nimi pracować… Sonia i Mateusz  to dwoje fantastycznych, radosnych ludzi, którzy postanowili razem iść przez życie  i stawiać czoła przeciwnościom losu. Nasze zaangażowanie nie wystarczyłoby jednak gdyby nie ich miłość. Wspaniale było obserwować przez obiektyw emocje i uczucia, które ich łączą, spokój i urok z jakim na siebie spoglądają i radość jaką siebie nawzajem darzą.

Czytaj więcej...

Edyta i Roman - reportaż ślubny

Wrzesień rozpoczął się dla nas fantastycznie przynosząc niezapomnianą uroczystość  Edyty i Romka. Tego dnia najpierw wzruszyły nas słowa przysięgi, a potem głośnymi dźwiękami  tanecznej muzyki rozbrzmiała cała sala. Jedno pozostaje niezmienne to uczucie zamknięte w naszym obiektywie.  

Czytaj więcej...

Ewa i Łukasz

Tym razem Ewa i Łukasz . Ta dwójka jest po prostu dla siebie stworzona, a nam było niezmiernie miło być z Nimi tego dnia. Najpierw pięknie zaplanowali swój Ślub, a potem wspaniale zaplanowali sesje plenerową. Sesja pokazała ich naturalną, radosną i spontaniczną stronę.   W rodzinnej atmosferze niezwykle uroczej miejscowości w rodzinnych stronach Ewy powstawały kadry młodej pary.  

 

Czytaj więcej...

Beata i Łukasz

U nas co prawda sezon w pełni, ale korzystając z chwili wytchnienia pomiędzy jednym, a drugim plenerem prezentujemy dzisiaj reportaż ślubny Beaty i Łukasz. Na tym ślubie mieliśmy wszystko - radość, łzy szczęścia oraz wspaniałą zabawę. W poszukiwaniu ciekawych ujęć i zdjęć udaliśmy się na wybrzeże. Zapraszam do oglądania.

Czytaj więcej...

Chrzest Święty Liliany

Dzisiaj zapraszamy Was do obejrzenia sesji zdjęciowej prześlicznej maleńkiej Lilii. Całą rodzinkę serdecznie pozdrawiamy.

Czytaj więcej...

Magdalena & Emil - Fotografia ślubna

 Możemy powiedzieć tylko jedno - Ach co to był za ślub. Te dodatki , piękne detale, cudowny bukiet Panny Młodej, który zrobił na mnie chyba największe wrażenie. Zobaczcie sami :)
Zapraszamy na reportaż ślubny Magdy i Emila.

Czytaj więcej...

Sesja portretowa

Na sesję z Nicolą zdecydowałyśmy się w studiu. Zainteresowaniem modelingiem Nikoli sprawiło, że zdecydowała się stanąć przed obiektywem .Efekt naszego fotograficznego spotkania było portfolio dla Nikoli jak również dla Agnieszki naszej makijażystki . Jak tylko Agnieszka poprosiła mnie o zrobienie dla niej tej sesji, od razu wiedziałam, że zdjęcia będą wyjątkowe – wyjątkowe ze względu na urodę mojej Modelki! Dziewczyny , dziękuję Wam za tą fantastyczną sesję!
Zapraszam na sesje portretowe oraz plenerowe, które będą fajnym prezentem :)

Czytaj więcej...